Recitační soutěž

Dne 20. února proběhlo na 1. stupni školní kolo přehlídky recitace. Z každé třídy byli vybráni dva nejlepší. Nakonec se sešlo celkem 48 recitujících dětí. O výsledcích rozhodla porota spolu s vyučujícími 1. stupně.

Do městského kola postoupilo 6 děvčat, 2 z každé kategorie. Naši školu reprezentovaly Markéta Bláhová, Magdaléna Šildová, Růžena Šildová, Michaela Kozáková, Alžběta Jandorová a Karolína Šildová. Děvčata byla velmi úspěšná – Magdalénka, Růženka a Karolínka získaly ocenění poroty a Michalka se svou prózou dokonce postoupila do krajského kola.

Děkujeme za reprezentaci školy a Michalce přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Mgr. Lenka Brýdlová

Dne 26. února 2024 se uskutečnilolo na naší škole školní kolo RECITAČNÍ SOUTĚŽE pro žáky 2. stupně (3. a 4. kategorie).

V kategorii 6. a 7. tříd se umístili

• na 1. místě ELODI SUQUET ze 7.B a JÁCHYM VETR ze 6.C
  • na 2. místě ELIŠKA HOLASOVÁ ze 7.C
  • na 3. místě MIRIAM BABÁKOVÁ ze 6.A

V kategorii 8. a 9. tříd se umístily

• na 1. místě ANETA KEJÍKOVÁ z 8.C
  • na 2. místě GABRIELA DYKOVÁ z 8.B
  • na 3. místo HELENA ZAVŘELOVÁ z 9.A

Výherci na 1. místech v obou kategoriích postoupili do městského kola (pořádáno 8. 3. 2024).

Do krajského kola soutěže postoupila, a bude tak reprezentovat naši školu žákyně Elodi Suquet (7.B).

Umístěným žákům blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme, že našli odvahu a předvedli svůj umělecký výkon.

Mgr. Jan Rozbořil