Už tam budem?

V pondělí 10. 10. 2022 se naši žáci zúčastnili natáčení televizní soutěže s názvem UŽ TAM BUDEM? Pořad se pravidelně vysílá na ČT Déčko.

ZŠ Herčíkova, alias červený tým s názvem Neon, reprezentovali žáci devátých tříd ve složení Daniel Hejč, Alex Novák, Andrea Rozehnalová, Jiří Poláček a Tina Vyklická. Soutěž je zaměřena na přírodní vědy a všeobecný přehled. Natáčení probíhalo v areálu science centra VIDA. Sice jsme proti soupeřům (družstvo Krypton) ve výsledku nezvítězili, nicméně i tak žáci podali krásný výkon. Moc je chválím a jsem velmi ráda, že jsme se zúčastnili. Nešlo jen o soutěž jako takovou, ale též o novou zkušenost a zvládnutí jakéhosi stresu při pocitu, že se pořad natáčí a bude vysílán v televizi. Žáci byli naprosto profesionální.
Mgr. M. Kosová