Setkání rodičů budoucích 1. tříd

Vážení rodiče,

Vaše dítě bylo přijato na naši školu do první třídy ve školním roce 2020/2021. Zveme Vás tímto na schůzku rodičů budoucích prvňáčků, která se bude konat v úterý 23.6.2020 v 17 hodin v jídelně školy.

Současně přikládám odkaz na zápisový lístek do družiny pro rodiče, kteří mají zájem dítě do družiny přihlásit. Vyplněný lístek odevzdáte ve škole. Pokud se nemůžete dostavit, prosím napište mi, pošlu Vám všechny informace mailem.

Prosíme o dodržování všech hygienických nařízení. Vstup do budovy školy je možný pouze se zakrytými ústy a nosem!

Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci.

Za vedení školy

Mgr. D. Ovečková

Organizace 1. týdne školy 2019/2020

1. den - 2. 9. 2019 (pondělí)

1 hodina – příchod 7:45 hod - ZMĚNA (branou na zahradu)

• v 8:00 hod. slavnostní přivítání, uvedení spolužáky z 9. tříd, představení p. učitelek a p. vychovatelek
  • v 8:45 hod. ukončení slavnostního zahájení

3. 9. 2019 –  2 hodiny – návaznost ŠD, možnost vyzvednout dítě po 2. vyučovací hodině ( v 9:40 hod. )

4. 9. 2019 – 3 hodiny, návaznost ŠD, možnost vyzvednout dítě po 3. vyučovací hodině ( v 10:45 hod. )

od 5. 9. dále podle rozvrhu

Obědy je potřeba zaplatit poslední týden v srpnu v naší školní jídelně.

Domácí příprava s prvňáčkem

Jak pomoci svému prvňáčkovi úspěšně zvládnout první kroky ve škole?

Pomůcky

Výčet pomůcek, které pořizují rodiče a třídní učitelé naleznete zde.

Desatero pro prvňáčky i rodiče

Sestavili jsme pro vás desatero doporučení, která jsou určená pro prvňáčky a další desatero také pro rodiče.

Podrobné informace o družině naleznete v sekci družina na tomto webu.

Spádová oblast

Výčet ulic spadající pod naši základní školu naleznete zde

Příchody do školy, odchody ze školy, zvonění

Příchod do školy

• 7,40 – 7,50 bočním vchodem přes atrium (pouze prostřední dveře).
  • V 7,55 se zamykají boční vchody, děti se do školy nedostanou, proto si prosím zkontrolujte, zda děti do budovy vstoupily, pozdní příchody jsou možné pouze hlavním vchodem.
  • Od 6,30 do 7,30 možnost ranní družiny, vstup hlavním vchodem + zvonit na družinu.

Odchody POUZE hlavním vchodem (i z družiny)

• Vstup do budovy školy není rodičům povolen z důvodu bezpečnosti dětí, pouze po předchozí domluvě s učitelem, příp. vedením školy pouze hlavním vchodem (zvonit na kancelář).
  • Prosím nevstupujte od 10. 9. 2018 ani ráno do šaten, děti to zvládnou :)

Zvonění

Přehled zvonění naleznete zde.

Zápis do 1. ročníku

Podrobné informace k zápisu

K zápisu lze dítě přihlásit na webu www.zapisdozs.cz.