Český den proti rakovině

Ve středu 29. září se koná Český den proti rakovině a s ním spojená veřejná sbírka na boj proti rakovině. Do této sbírky se můžete zapojit zakoupením žlutého květu měsíčku lékařského, který je tradičním symbolem této sbírky.

Český den proti rakovině

Žáci 1. stupně budou mít příležitost koupit kytičky během 4. vyučovací hodiny, ve které třídy navštíví žáci zapojení do organizace sbírky.

Žáci 2. stupně si mohou kytičky zakoupit před výukou, během velké přestávky nebo po 6. vyučovací hodině u stolečku před jídelnou.

Přispět do sbírky bude možné i následující dva dny (čtvrtek a pátek) u stolečku před jídelnou. Minimální cena kytičky je 20 Kč.

Vybrané peníze se využijí na zlepšení kvality života pacientů s rakovinou, vybavení onkologických center a na podporu výzkumu tohoto vážného onemocnění.

Předem děkujeme za podporu.