aktualizováno 16.3.2020

OČR

O potvrzení pro svého zaměstnavatele kvůli OČR lze požádat prostřednictvím e-mailu na adrese hospodarka@zshercikova.cz a škola potvrzení zašle zpětně.

Omezený provoz kanceláře školy Po, St, Pá 9.00 – 11.00

13.3.2020

Pokyny pro rodiče a žáky:

·         kontakt s rodiči a dětmi bude probíhat přes ŠIS

·         od pondělí 16. 3. 2020 pro žáky 2. stupně budou úkoly zadávány jednotně všemi vyučujícími přes  záložku Výuka – Úkoly - Domáci úkoly

·         náhled na zadání úkolů touto cestou mají jen žáci, rodičům se zobrazuje pouze informace, že dítě dostalo úkol (POZOR - Rodič se přes své přihlášení do úkolu nedostane!)

11.3.2020

Vážení rodiče,

po dobu uzavření základních škol v České republice budou Vaše děti dostávat průběžné úkoly, studijní texty a výukové zdroje prostřednictvím našeho školního informačního systému. Je nezbytně nutné, aby se doma průběžně připravovaly a zadané úkoly poctivě plnily.  Postupně budeme vyžadovat, aby nám elektronicky zasílaly zpět vyplněné pracovní listy a cvičení k hodnocení.

Obědy Vašich dětí jsou odhlášeny automaticky. Pokud budete potřebovat potvrzení pro svého zaměstnavatele kvůli OČR, lze jej obdržet každý pracovní den v době od 8.00 do 13.00 hodin v kanceláři školy.

PaedDr. Petr Halík

Ředitel Základní školy, Brno, Herčíkova 19,

příspěvková organizace

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------