Sbírka na školu zasaženou tornádem

Zveme všechny žáky a jejich rodiče do charitativní akce - “Sbírka na školu zasaženou tornádem”, která nyní probíhá na naší škole. Pomozte dětem a učitelům ze zasažené oblasti, aby měli hezkou školu, kam se mohou těšit. Získejte zkušenost pocitu z dobře odvedené práce a pomoci lidem v nouzi. Jak na to? Dobrovolnictvím na dálku.

1. Vezmi si dobrovolnickou dohodu u nástěnky v hale u jídelny.
  2. Ukaž ji rodičům či jinému dospělému z rodiny (na druhé straně smlouvy jsou informace pro rodiče)
  3. Spolu vymyslete, s jakou prací můžeš pomoct a jakou finanční částku pak tvým jménem dospělí darují do sbírky.
    Může se jednat o práci na zahradě, vyklízení starého nepořádku ze sklepa nebo jiný větší úklid, do kterého se vám doma nechce. Dospělí jistě najdou vhodnou aktivitu. Můžete klidně vymyslet práci pro více lidí a pracovat na jednom místě jako parta.
  4. Po splnění úkolu dones smluvený finanční dar do kasičky u nástěnky před jídelnou. Na konci měsíce veškeré vybrané peníze pošleme na obnovu poničené školy U Červených domků v Hodoníně.

Všem dobrovolníkům přejeme hodně zdaru při práci a předem děkujeme všem, kdo se jakýmkoli způsobem zapojí do sbírky.

Za ZŠ Herčíkova, Mgr. Ondřej Zukal (učitel Ov)